ABC For Toddlers

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 18 MB
  • Version 3.0
  • Dil İngilizce
  • Firma iMooBee
Çocukların alfabeyi çok güzel bir şekilde öğrenmesini sağlayacak olan bu oyuna siz de bayılacaksınız.

 Çocukları okula hazırlayan bu oyun gerçekten çok kaliteli. Alfabenin çocuklar öğretilmesini amaçlayan bu oyunda çocukların öğrenmesi için pek çok sevimli özellik bulunmaktadır. Alfabenin şarkı haline getirilmesi ve ritm katılması çocukların alfabeyi ezberlemesine çok daha yardımcı olacaktır. Anne ve babalrı etkileyen bu oyun öğretmen ve uzmanların da beğenisini kazanmıştır. Çünkü çocuklar hatta ve hatta yetişkinler bile ritmli olan her şeyi çok daha çabuk kavrarlar. Bu genel olarak böyledir.

 Siz de çocuklarınızın alfabeyi öğrenmesini kolaylaştırmak ve onu okula hazırlamak istiyorsanız bu oyunu bir denemelisiniz. Bu oyunda çocukların hem zeka gelişimi hem de dil gelişimi desteklenecektir. Oyunun içinde bulunan bazı görevler çocukların alfabeyi çok daha kolay öğrenmesini sağlamaktadır. Bu yönüyle de dikkat çeken oyun bazı çocukların okula bir adım öde gitmelerini sağlamaktadır. Oyun çocuklar için iyi bir öğrenme aracı olabilir bu aracı kullanmak çocukların faydasına olacaktır. Oyunun içinde çocuklar alfabedeki harflerle başlayan nesneleri de bulmaya çalışacaklar. Örneğin a harfi ile başlayan nesne ayna, b ile başlayan balon...

 Çocukların kavram bilgisine de katkı sağlayan bu oyuna anne ve baba olarak siz de sahip olmalı bu oyunu çocuklarınıza göstermelisiniz. Şimdi hemen indirin ve bu zevki siz de yaşayın. 

Daha Fazla Göster
ABC For Toddlers indir